„Naostrz noże na Święta…”

Zobacz co blogerka kulinarna z Niezlymlynek napisała o AnySharp:

„W tym roku Święta zbliżają się jeszcze większymi krokami niż  rok temu. Mało tego, od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja doba jest krótsza niż normalnego Nowaka… Jak to możliwe? 
Praca, praca i praca … każdy pracuje, ale trochę ostatnio się zapętlamy. Dlatego, szukamy rozwiązań, które pomogą nam zmagać się z codziennymi obowiązkami w prosty sposób.
Aaaa przed Świętami, trzeba dobrze naostrzyć noże. Zaczynamy przygotowywać domowe wędliny i  ciasta, a do tego znajdzie się na pewno jeszcze coś innego.Dlatego w każdym domu zdecydowanie przyda się bardzo dobra ostrzałka do noży, nie taka na raz lecz na lata. Dziś mam dla Was super propozycję od AnySharp .
Ostrzałka jest mała, a jej atutem jest to, że nie zajmuje dużo miejsca. 
Ma przyssawkę, która umożliwia łatwe mocowanie do blatu, za pomocą przesunięcia dźwigni na szczycie. Jestem tym zachwycona, nie muszę używać drugiej ręki do trzymania ostrzałki, a dzięki tej funkcji, twój nóż  jest bezpieczny 
Mało tego, Twój nóż będzie chroniony przed uszkodzeniem, dzięki specjalnej osłonie chroniącej. To kolejna zaleta.
Przy takim pomocniku domowym nie będziesz już się męczyć przy krojeniu i możesz stać się niezależną Kobietą z ostrą kosą 😀 

Źródło: niezlymlymek